خدمات مدیریت سرور

مدیریت سرور شامل بسیاری از خدمات است که همین امر ذکر تمامی این خدمات را دشوار میکند. در لیست خدمات و سرویس های ارائه شده سعی کردیم تا به نوعی این خدمات را طبقه بندی کرده و بصورت کلی این موارد را ذکر کنیم. در ادامه توضیح مختصری در مورد پلن ها داده شده تا بتوانید پلن مناسب نیاز خود را انتخاب نمایید.

FOX

پلن رایگان FOX برای تست و اشنایی کاربران تعریف شده است. اگرچه این پلن دارای حداقل امکانات است اما میتواند پاسخگوی برخی از نیاز های شما باشد. برای شروع کار و آشنایی با روند کار تیم بِرگ سرور میتوانید این سرویس را تهیه نمایید. این پلن به نوعی برای تست خدمات است البته میتوانید تا زمانی که این پلن فعال است از آن استفاده نمایید. از امکانات ارائه شده میتوان به نصب انواع کنترل پنل ها، مانیتورینگ UP Time سرور، اپدیت هفتگی ابزار ها و سیستم عامل و عیب یابی اشاره کرد، البته رفع عیب با دریافت هزینه انجام خواهد شد.

WOLF

WOLF پلن پایه بوده که برای وب سایت های معمولی و سرویس های نرمال مناسب میباشد. در این پلن امکانات مناسبی در نظر گرفته شده است تا با هزینه مناسب وب مستر ها و سرویس دهندگان بتواند با خیال آسوده اقدام به سرویس دهی نمایند. خدمات مانیتورینگ بهینه سازی و تهیه بکاپ برخی از امکانات ارائه شده در این پلن میباشد.

SHARK

پلن SHARK مناسب ترین پلن برای سرویس دهندگان میزبانی وب و سایت های پر بازدید میباشد. در این پلن امکانات مناسب ارائه شده است که میتواند نیاز این سرور ها را رفع نماید. تامین امنیت، بهینه سازی، بکاپ گیری و مانیتورینگ مناست برخی از امکانات ارائه شده در این پلن میباشد.

ORCA

قدرتمند ترین سرویس مدیریت سرور ارائه شده توسط تیم بِرگ سرور پلن ORCA میباشد. در این پلان امکانات پیچیده و قدرت مند Load Balancing, اجرای راهبرد های DEVOPS ، مجازی سازی و … ارائه شده است. این پلان بهترین انتخاب برای سرویس های Large Scale و سرویس دهی بدون Down Time و افت کیفیت میباشد. با دارا بودن امکان On Call در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید برای دریافت پشتیبانی با کارشناسان فنی تماس حاصل نمایید.امکانات

امکانات پلن های پشتیبانی سرور

Document

Document All Changes & Configuration

Technical Support

Ticket Support

On Call Phone Support

Server Management

Custom OS Installing

Installing Whm/Cpanel & Directadmin

Installing Plesk & WebSite Panel

Log Managment

Troubleshooting

Debugging

Update OS & Software

Installing requirement Software & Services

Shell Scripting Based on User Request

Load Balancing Solution

Virtualizing

DevOPS Solution (Ansible, puppet, Docker & etc ...)

Monitoring

Up Time

Network

CPU Usage

I/O Usage

Memory Usage

Database

WebSite Status Code Response

Security

OS Security Solution

Control Panel Security Policy

Web Server Hardening

Server & services Access Management  Policy

Anti DDos Attack policies

FireWall Configuration Based On User Request

Optimizing & Tuning

OS Tuning

Web server Optimizing

Database Tuning

Backup Solution

Backup Policy & Solution

Database Backup Space

File Hosting Backup Space

Fox

رایگان


8:30AM-18PM

wolf

90 هزار تومان

پرداخت ماهانه

24*7

Basic

1GB

shark

150هزار تومان

پرداخت ماهانه

24*7

Advanced

5GB

10GB

orca

200 هزار تومان

پرداخت ماهانه

24*7

Advanced

10GB

25GB

 

اطلاعات اضافه

  • برای سرویس رایگان زمان محدود مشخص نشده است و کاربران میتوانند در صورت تمایل از سرویس رایگان استفاده نمایند هر چند ممکن است با توجه به سیاست های تیم، ارائه این سرویس متوقف گردد. توجه داشته باشید هر کاربر میتواند از یکبار از پلن FOX استفاده نماید.
  • کاربران در صورت نارضایتی از کیفیت سرویس با ذکر دلیل موجه میتواند تا 14 روز پس از شروع سرویس هزینه سرویس را مرجوع نمایند. لطفا قوانین و شرایط استفاده از سرویس ها را مطالعه نمایید.
  • زمان پاسخ به تیکت های فنی کمتر از یک ساعت میباشد. البته تیکت ها اولویت بندی شده و درخواست های رفع ایراد فنی با بالاترین اولویت برسی خواهد گرفت.
  • در صورت عدم تهیه سرویس هزینه کار بر روی سرور بصورت ساعتی لحاظ خواهد شد و با توجه به نوع کانفیگ و تجربه کاری میزان ساعت کار بر روی سرور مشخص خواهد شد.
  • پس از تهیه سرویس اولویت با برسی مشکل و اختلال در سرور میباشد. انجام کانفیگ سرور با توجه به نوع و مدت زمان نیاز به کار میتواند از 1 تا 72 ساعت متغییر باشد.
  • پس از کانفیگ Document تمامی تغییرات انجام شده از طرف تیم بِرگ سرور مستند سازی شده و به کاربر ارائه خواهد شد تا در زمان نیاز جهت رفع مشکل به دیگر کارشناسان فنی ارائه شود.